ostrow-tumski-island-cathedral-st-john-baptist-towers (2)-min

Tradycja.
Innowacja.
Wspólnota.

Kim jesteśmy?

Instytut Piastów Śląskich

Naszym celem jest inicjowanie i wspieranie rozwiązań służących rozwojowi kultury, turystyki, nauki, ekologii, oraz świadomości historycznej i obywatelskiej. Działamy dla dobra przyszłych pokoleń, inspirowani dziedzictwem Piastów Śląskich, dążąc do zmiany rzeczywistości i kształtowania przyszłości.

01.

Rozwój kultury i edukacji

02.

Współpraca społeczna

03.

Promocja regionu

04.

Integracja społeczna

Troszczymy się o najbardziej wykluczonych, wspieramy dzieci i młodzież, a także dbamy o edukację ekologiczną oraz promocję wychowania fizycznego wśród najmłodszych. Ponadto angażujemy się w cyfryzację i bezpieczeństwo seniorów, wspierając lokalne społeczności.

Dołącz do Instytutu Piastów Śląskich

Z nami kształtuj przyszłość

Odkryj naszą misję i działania mające na celu promowanie dziedzictwa historycznego, wspieranie społeczności lokalnych, edukację ekologiczną oraz przeciwdziałanie wykluczeniom społecznym. Dowiedz się więcej o naszych projektach i działaniach skierowanych zarówno do najmłodszych, jak i seniorów.
01

Odkryj Historię

Poznaj bogate dziedzictwo historyczne Dolnego Śląska i Piastów Śląskich poprzez nasze interaktywne warsztaty i wykłady.
02

Wspieraj Społeczność

Włącz się w działania na rzecz lokalnych społeczności, angażując się w nasze projekty społeczne i charytatywne.
03

Edukacja dla Przyszłości

Wspieraj edukację ekologiczną i promocję zdrowego stylu życia, uczestnicząc w naszych programach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
04

Przeciwdziałaj Wykluczeniom

Bądź częścią naszej misji przeciwdziałania wykluczeniom społecznym poprzez wsparcie dla seniorów i inicjatywy integracyjne w społecznościach lokalnych.

Dla dobra wspólnego

Zapamiętaj przeszłość, kształtuj teraźniejszość, twórz przyszłość.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

Z ŻYCIA INSTYTUTU PIASTÓW ŚLĄKICH

Combines industry knowledge, decades. Duis aute irure dolor in reprehender.it in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint experience.
Skip to content